Kniha návštěv - OD 2016 PROSÍME O KOMUNIKACI NA Facebook profilu

Re: pozdrav a přání všeho nejlepšího do Nového roku

Jééé, Terezko, Váš pozdrav mě dnes opravdu moc potěšil!! :-) Prvně Vám moc gratuluju k holčičce, přeju hodně zdraví, je to krásný, je to radost, a my ji máme už dvojnásobnou.. ;-) I my na skupinky ve Štíbrovce moc rádi vzpomínáme, pro Anetku to byla moc dobrá příprava do školky :-) a taky jsme tam vytvořily dobrý klub maminek.. ;-) Anetka nám dělá opravdu velikou radost :-), teď už do školky ťape za ruku!! :-) Jen v únoru operace :-(, ale to musíme zvládnout.. I se pěkně rozpovídala :-) Ségra Žofinka jí také moc pomáhá :-). Stále makáme, ale když to má výsledky, má to všecko smysl!! :-) Hlavně, aby to takhle "šlapalo" i nadále.. :-) Mějte se moc krásně, užívejte si dcerku, všecko tak letí.. Srdečně Vás zdravíme z Černého Mostu! :-)
Veronika 12.01.2016

Blesk 88 kroků

Dobrý den celé vaší rodině a obzvlášť Anetce. Se zájmem již delší dobu sleduji v Blesku příběh Anetky a moc Vám držím palce. Dnes jsem sipřečetla jak Anetka sama udělala prvních 88 kroků. Jste báječní a je neuvěřitelné jakou máte ve cvičení s Anetkou vůli nepřestávat a nevzdávat se. Musí to být težké a vyčerpávající. Jsem ráda, že byť jednou za čas pošle naše rodina Anetce pár korun na účet, tak že jsou cíleně využity a cvičení má efekt a doufám že nejsme sami kdo se snaží trochu pomoct. Hezký den a těšíme se na prvních 100 kroků:-)
Novotná Jarmila 15.10.2015

Re: Blesk 88 kroků

Dobrý den, paní Novotná, děkujeme moc za velmi milá slova a také za Vaši finanční podporu! Opravdu si velmi ceníme všech, jako Vy, komu není osud dětí jako Anetka lhostejný. Jsme opravdu přešťastni, že Anetka dělá takové pokroky, plně si uvědomujeme, že ne všichni rodiče mají takové štěstí. Nicméně veškerou naši snahu a únavu kompenzují právě ony Anetčiny pokroky, takže "makáme" s úsměvem dál! :-).
Kupcovi 15.10.2015

Anetka

Pro děti člověk podstoupí vše přizpůsobí chod domácnosti .Nejhorší je beznaděj ,jste šikovní rodiče a Anetka je překrásná bojovnice je mě jasné jak je to těžké ,ale to je život znám to od roku Elenky také jen zápasíme s nemocí co byla odhalena a je neuvěřitelné jak se děti neskutečně se vším srovnají jak se samozřejmostí .Moc vám přeji at veškeré cvičení a vůle Anetky má ty nejlepší výsledky budte štastní .
Marketa Budayová 13.03.2014

pozdrav z Chlumce

Zdravíme Vás všechny z Chlumce n. C., Anetka má nádherný web a má veliké štěstí na bezvadné rodiče a teď i na bezvadnou sestřičku, která se ji bude snažit také pomáhat. Nevím, kdo je větší bojovnice, jestli Anetka nebo mamka Verča nebo taťka Honza??? Ale společnými silami to určitě zvládnete, těším se, že se brzy uvidíme.
teta 05.03.2014

Pozdrav

Ahoj Veru, zdravím z Chlumce. Se zaujetím jsem si přečetla celé stránky, nemám co dodat. Snad jen, že před Vámi oběma smekám. Netušila jsem, co všechno jste prožili...... Přeji hodně sil, optimismu a držím palce, aby bylo jen líp a líp. Moc ráda bych se s Tebou viděla. Pa L.
Lenka Šarounová 04.03.2014

Re: Pozdrav

Ahoj Lenko, děkujeme.. Jednou jsem se k vám s Anetkou chystala, se vším info ;-), ale nějak to pak nedopadlo.. A po telefonu se to blbě říká.. Teď už je nám "hej", jak jen lidem s hendikepovaným dítkem "hej" být může.. :-). V Lovčicích moc nejsme, ale v létě snad zase přijedeme, tak Tě taky moc ráda uvidím..! :-) Mějte se pěkně, papa
Veronika 04.03.2014

Velký obdiv

Dobrý den, milí Kupcovi, děkuji za možnost shlédnout webové stránky Anetky. Ona je opravdu skvělá a jsem ráda, že jste se rozhodli navštěvovat s ní náš klub:) Je to ten nejusměvavější člen naší skupinky a je jistotou, která vždy ocení jakékoli dovádění, učení, zábavu, kterou vymyslíme.
Za její radostnou povahou je naprosto jednoznačně vaše neutuchající péče a láska. Těším se na vás brzy zase.
Kristýna 04.03.2014

Re: Velký obdiv

Dobrý den, Kristýno, děkujeme za milá slova. I my jsme moc rádi za možnost navštěvovat Váš klubík, však se o něm také chystám napsat..! :-) Je toho moc, co bychom tu chtěli sdělit, tak snad se nám to brzo podaří, ať můžou ostatní rodiče čerpat také pozitivní zkušenosti.. :-) Těšíme se v klubíku!
Veronika 04.03.2014

Ahoj rodinko

díky za odkaz na Anetčiny stránky, přehledné a moc pečlivě zpracované. Ozvu se po horách a pak něco vymyslíme :-) Těším se na shledání Jarda.
Jarda Roztoky 04.03.2014
<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Veronika Kupcová (Vlasáková) maminka Anetky Kuttelwascherova 929/17
Praha 9 Černý Most
198 00
+420.603108723 vlasacka@seznam.cz
To Top